Superbike – Warm Up

Jezdci Superbiků se dnes ráno amerického západního času vydali rozehřát před odpoledním závodem, který se pojede ve 23:00 našeho středoevropského letního.

Dnešní den bohužel vynechá Toprak Razgatlioglu, který si včera při brutálním pádu v Corkscrew zlomil prst a nebyl připuštěn do závodu.

Po úvodních dvou kolech se na čele tabulky na chvíli usídlil Eugene Laverty s časem 1:22,850, ale toho vzápětí v dalším kole překonal Jonathan Rea s časem ještě o 0,040 sekundy rychlejším. Na třetím místě byl Chaz Davies, který už ale ztrácel půl sekundy.

Na čtvrté místo se dostal v šestém kole Tom Sykes, Leon Camier byl pátý a na šesté se také v šestém kole vyhoupnul Alex Lowes, který do té doby figuroval až ve druhé desítce. Marco Melandri byl sedmý a Michael van der Mark osmý. Karel Hanika byl prozatím na sedmnáctém místě, když za sebou nechal PJ Jacobsena a Lorise Baze.

Tom Sykes

Tom Sykes

Zahřívací trénink vyhrál Jonathan Rea s časem 1:22,715, druhý skončil Eugene Laverty se ztrátou 0,135 sekundy a na třetím místě dojel Chaz Davies, který už měl ztrátu 0,487 sekundy. Karel Hanika trénink dokončil na sedmnáctém místě a na Romána Ramose na šestnáctém místě ztratil 0,085 sekundy.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Superbike – 2. závod