WSSP

Stejně jako v pondělí, také v úterý ovládla test týmová dvojice Randy Krummenacher a Federico Caricasulo. Dopoledne byl nejrychlejší Randy Krummenacher s časem 1:33,111, odpoledne zajel nejlepší čas Caricasulo, ale na svého týmového kolegu ztratil dvě desetiny vteřiny.

Také během testovacích tréninků kategorie Supersport jezdce občas pozlobily dešťové kapky a také jezdci této kategorie dnes několikrát viděli červenou vlajku.

Randy Krummenacher

Randy Krummenacher

Nicméně Krummenacher a Caricasulo nikomu jinému nedali šanci a byli to tihle dva, kteří se jak včera, tak dnes neustále střídali na čele výsledkové listiny. Třetí místo dnes získal Raffaele De Rosa s motocyklem MV Agusta, který na Krummenachera ztratil čtyři desetiny vteřiny. Zatímco motocykl italské továrny se téměř nezměnil, tak se změnil tým kolem De Rosy. Přesunuli se k němu lidé, kteří v loňském roce pracovali na motocyklu Superbike stejné továrny.

Raffaele De Rosa

Raffaele De Rosa

Včera narušil přípravu Julese Cluzela na novou sezónu pád, dnes byl jeho den o poznání příjemnější. Dopoledne obsadil třetí místo, celkově mu jeho čas nakonec stačil na místo čtvrté. Poprvé během tohoto dvoudenního testu se dnes Cluzel dokázal dostat pod hodnotu času 1:34. Jeho týmový kolega Corentin Perolari také pokračoval ve zvykání si na nový motocykl a také jemu se dařilo, když celkově skončil na pátém místě.

Celkové šesté místo dnes patřilo Lucasi Mahiasovi na Kawasaki, který se soustředil na základní nastavení svého motocyklu. Jeho týmový kolega Hikari Okubo zakončil testování na celkovém sedmém místě.

Jules Cluzel, Corentin Perolari

Jules Cluzel, Corentin Perolari

Na osmém místě kombinovaného pořadí skončil Héctor Barberá, který se začíná sžívat se svým motocyklem Yamaha. Do nejlepší desítky se ještě vešli Thomas Gradinger a Hannes Soomer.

Předsezónní testování je u konce. Příště se jezdci vydají na trať už tento pátek, kdy začne první závodní víkend letošní sezóny.

Výsledky dopolední části

Výsledky odpolední části

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaWSBK