Suzuki

Továrna Suzuki sice nemá v poli mistrovství světa Superbiků žádný stálý tým, ale letos se motocykl této značky na trati objevil s jezdci na divokou kartu, tak by bylo férové, abychom tady věnovali zmínku i těmto závodníkům.

V týmu Buildbase Suzuki se na divokou kartu představil Bradley Ray. Talentovaný jezdec britského šampionátu jel na divokou kartu svůj domácí závod na Donington Parku a rozhodně se mezi hvězdami světového šampionátu neztratil. Dokonce se mu povedlo rovnou z tréninků kvalifikovat do Superpole 2 a tam pak obsadil 10. místo. V závodech už to měl náročnější, ale v obou závodech bodoval, když byl 14. a 15.

Bradley Ray

Bradley Ray

Na motocyklu Suzuki se na Donington Parku představil další domácí jezdec, a sice Gino Rea. Pro toho to tak skvělý víkend jako pro Raye nebyl, ale alespoň se mu povedlo dvakrát dojet do cíle, i když to bylo bez bodů. Skončil totiž 23. a 19.

Takže i přesto, že Suzuki žádný svůj oficiální tým v šampionátu nemá, tak díky těm 3 bodům Bradleyho Raye se dostala do tabulky týmů i tabulky továren.