Supersport 300 – 1. volný trénink

Do prvního tréninku v Portimãu vyrazili také závodníci a závodnice kategorie Supersport 300. Na úvod se na první místo dostal Scott Deroue s časem 1:57,827. Druhý byl Tom Edwards, třetí byl Luca Grünwald. Scott Deroue poté čas ještě snížil na 1:57,695.

V polovině tréninku byl ve vedení stále Scott Deroue, na druhé místo se posunul Manuel González, třetí se stál držel Tom Edwards.

Pět minut před koncem tréninku se do vedení posunul Manuel González s časem 1:57,246. Druhý byl Scott Deroue, na třetí příčku se dostala María Herrera.

Trénink vyhrál Manuel González, druhý skončil Scott Deroue, na třetí místo se v závěru posunula Ana Carrasco, která o jedinou tisícinu sekundy porazila svoji krajanku.

« předchozí kapitolaSupersport – 1. volný trénink následující kapitola »Superbike – 2. volný trénink