Supersport 300 – 2. Superpole

Druhé části Superpole se účastnili Manuel González, Scott Deroue, Mika Pérez, Ana Carrasco, María Herrera, Tom Edwards, Dani Valle, Luca Grünwald, Dorren Loureiro, Borja Sánchez, Robert Schotman a Jan Ole Jähnig. Těchto 12 jezdců bojovalo o pole position.

Po prvních pokusech se na první místo dostal Tom Edwards s časem 1:57,162. Na druhém místě byl Manuel González, třetí byl Dani Valle. Někteří jezdci se hned poté pustili do dalších rychlých měřených kol. Scott Deroue a Robert Schotman svoje časy zlepšili, ale Top 3 zatím neohrozili.

Šest minut před koncem se na první místo posunul Manuel González, ale jen o několik vteřin později ho překonal Tom Edwards. Jeho čas byl 1:56,877. O dvě minuty později se na druhé místo posunul Dani Valle. Manuel González pak rozjel další rychlé kolo, ale nakonec se zlepšit nedokázal.

Ana Carrasco

Ana Carrasco

V závěru Superpole se někteří jezdci snažili zlepšit, umístění v první řadě už ale neohrozili. Pole position získal australský jezdec Tom Edwards, druhý skončil Dani Valle, třetí Manuel González.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaSupersport 300 – 1. Superpole následující kapitola »Superbike – 1. závod