Superbike – warm up

Na závěr dopoledního programu se do svého warm upu vydali jezdci kategorie Superbike. Hned na začátku warm upu se do vedení dostal Jonathan Rea s časem 1:42,036. Druhý byl Eugene Laverty a třetí Jake Gagne. V úvodních minutách se pořadí rychle měnilo, na třetí místo se dostal Marco Melandri. Jonathan Rea na prvním místě vylepšil čas na 1:41,845.

V polovině warm upu byl ve vedení stále Jonathan Rea, ale na druhé místo se dokázal propracovat Chaz Davies, který bude odpoledne do závodu startovat z pole position. Třetí byl Eugene Laverty. Prvních deset minut zahřívacího tréninku strávil v boxech Michael Ruben Rinaldi a neměl u svého jména žádný měřený čas.

Jonathan Rea

Pět minut před koncem warm upu se na třetí místo posunul Tom Sykes. Na trať už se konečně také vydal Michal Ruben Rinaldi.

Vítězem warm upu se stal Jonathan Rea, na druhé místo se v závěru tréninku posunul Marco Melandri a na třetí se dostal Tom Sykes, oba přeskočili Chaze Daviese, který v závěrečných minutách zůstal ve své garáži. Jakub Smrž skončil na 20. místě.

« předchozí kapitolaSupersport – warm up následující kapitola »Superstock 1000 – závod