Supersport – warm up

Poté se ke svému rannímu warm upu na trať vydali jezdci kategorie Supersport. Na začátku zahřívacího tréninku se na první místo dostal Lucas Mahias s časem 1:45,624. Druhý byl Sandro Cortese a třetí Federico Caricasulo.

Po deseti minutách vedl Federico Caricasulo s časem 1:45,052, druhý byl Lucas Mahias, třetí Sandro Cortese. Úvodních deset minut warm upu strávil ve svých boxech Jules Cluzel. Pak vyrazil na trať, ale neodjel ani jedno celé kolo a opět zajel zpátky do boxů.

Federico Caricasulo

V závěrečných vteřinách warm upu bylo ve svých rychlých kolech hned několik jezdců. Do čela se posunul Sandro Cortese, který zajel čas 1:44,945. Na trať už se konečně vydal také Jules Cluzel, kterému se povedlo zajet čtvrtý nejlepší čas.

Vítězem warm upu se stal Sandro Cortese, druhý skončil Federico Caricasulo, třetí byl Lucas Mahias.

« předchozí kapitolaSupersport 300 – warm up následující kapitola »Superbike – warm up