Supersport 300 – warm up

Následoval warm up kategorie Supersport 300. Na začátku warm upu se pořadí hodně měnilo, na čele se nakonec usídlil Scott Deroue s časem 1:57,160. O několik minut později se nizozemský jezdec pokoušel o zlepšení času, ale nakonec se mu to nepovedlo. Na druhé místo se zařadil Enzo De la Vega, třetí byla María Herrera.

V posledních dvou minutách se zlepšila Ana Carrasco, která se posunula na čtvrté místo, které jí ale dlouho nevydrželo, protože na druhé místo se posunula María Herrera a na čtvrté Mika Pérez. V závěru warm upu několik jezdců rozjelo svá rychlá kola, Scott Deroue ještě nejlepší čas vylepšil na 1:57,080 a warm up vyhrál. Na druhém místě skončila María Herrera, třetí byl Mika Pérez.

« předchozí kapitolaSuperstock 1000 – warm up následující kapitola »Supersport – warm up