Superbike – 4. volný trénink

Počasí se po včerejším odpoledni umoudřilo a v Rimini bylo opět krásné letní počasí, takže si jezdci mohli v prvním ranním tréninku udělat takovou malou generálku před nadcházejícím kvalifikačním Superpolem.

Misano

Misano

Na čele se v první polovině usadil Jonathan Rea s časem 1:34,608, druhý byl jeho týmový kolega Tom Sykes s 0,289 sekundy ztráty a na třetím Chaz Davies, který ztrácel 0,341. Výsledky se tak po poněkud překvapivém druhém tréninku vrátily do svých vyšlapaných kolejí. Menší krizi ale v Misanu stále prožíval Michael van der Mark, protože zatímco jeho týmový kolega Alex Lowes se tu pohybuje prozatím v nejlepší pětce, Michael van der Mark se ne a ne dostat ani do nejlepší desítky.

Jonathan Rea trénink nakonec vyhrál a svůj čas dokázal vylepšit až na 1:34,445. Na druhé místo se před Toma Sykese dostal Chaz Davies, který na Jonathana Reu ztratil 0,373 sekundy. Čtvrtý dojel Lorenzo Savadori a pátý Alex Lowes. Michael van der Mark v závěru tréninku přece jenom trochu zrychlil a povedlo se mu dostat na osmé místo. Marco Melandri do tohoto tréninku vůbec nevyjel, respektive musel zastavit kvůli technickému problému ještě před odjetím prvního měřeného kola.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Supersport – 3. volný trénink