Superbike – warm up

Je tady neděle, kdy na okruhu v Imole vrcholily závody dalšího kola šampionátu mistrovství světa Superbike. Ale nejprve se ráno jely warm upy a jako první měli zahřívací trénink právě jezdci z kategorie Superbike. Podle informací týmů ze sociálních sítí bylo ráno na trati v Imole vlhko, zataženo a mrholilo a všichni vzhlíželi k nebi, protože se čekalo, že během dne bude pršet.

V polovině patnáctiminutového warm upu vedl Jonathan Rea, který zajel čas 2:00,339. Na druhém místě byl Álvaro Bautista a třetí byl Alex Lowes. Jonathan Rea následně nejlepší čas zlepšil na 2:00,122. O několik minut později pak čas stlačil na 1:59,539.

Tři minuty před koncem warm upu se na druhé místo posunul Alex Lowes a na třetí jeho týmový kolega Michael van der Mark. Na čtvrté místo se dostal Alessandro Delbianco, který už loni v kategorii Superstock 1000 ukázal, že závody na mokré trati mu sedí.

Jonathan Rea se stal vítězem warm upu, když v závěru zajel čas 1:58,703 a byl tak ráno jediným jezdcem, který se dostal pod 2 minuty na kolo. Druhý skončil Leon Haslam a třetí místo nakonec bral Alessandro Delbianco.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Supersport – warm up