Moriwaki Althea Honda Team

Poté, co sníh v Assenu donutil vedení závodu zrušit závod Superpole, v neděli déšť v Imole způsobil odložení druhého závodu a následně jeho zrušení.

Ryuichi Kiyonari, šestnáctý v závodě Superpole, který se jel v podstatě na suchu, byl zklamaný, že neměl šanci závodit na mokru po solidním výkonu na vlhké trati ve warm upu, kde zajel šestý nejrychlejší čas.

Jeho týmový kolega Leon Camier sledoval závod z garáže týmu před tím, než se vrátí domů do Andorry. V příštích dnech podstoupí další lékařská vyšetření s cílem zkontrolovat stav jeho levého ramene po pádu v sobotní kvalifikaci, při kterém došlo k poškození vazů.

Ryuichi Kiyonari

Ryuichi Kiyonari – 16. místo

„Musím říct, že je škoda, že jsme neměli příležitost vyzkoušet si závod v mokrém počasí, protože ráno ve warm upu jsem se na motorce na vlhkém asfaltu cítil velmi dobře a mohl jet celkem rychle. Těšil jsem se, že se pokusím v závodě získat ještě lepší výsledek. Chápu ale, že někdy se člověk musí srovnat s rozhodnutími, která jsou pro něho těžká, zejména pokud jsou učiněna s ohledem na bezpečnost. Pokud by se stalo něco špatného, nedá se vrátit čas, takže nakonec si myslím, že zrušení závodu bylo správným rozhodnutím.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Kawasaki Racing Team