Superstock 1000 – warm up

V neděli ráno začal program warm upem kategorie evropských Superstock 1000. Na začátku warm upu se do vedení dostal Maximilian Scheib s časem 1:42,239. Na druhé místo se zařadil Florian Marino, třetí byl Eric Vionnet. Někteří jezdci ale v té době ještě neměli na svém kontě žádný měřený čas, protože v boxech čekali delší dobu, než se vydali na trať. Hned na začátku warm upu měl pád Jacopo Cretaro, který jede na divokou kartu.

V polovině tréninku vedl Maximilian Scheib, který čas zlepšil na 1:40,995. Na druhém místě byl Federico Sandi, třetí se držel Eric Vionnet. Do vedení se poté dostal Markus Reiterberger, který zajel čas 1:40,722.

Markus Reiterberger

Markus Reiterberger

Pět minut před koncem zlepšil Markus Reiterberger čas na 1:40,621. Úplně stejný čas jen pár vteřin poté zajel také Federico Sandi. Tuhle dvojici ale překonal Roberto Tamburini s časem 1:40,219.

Jak Markus Reiterberger, tak i Federico Sandi své časy zlepšili, na Tamburiniho to ale nestačilo. Roberto Tamburini se tedy stál vítězem warm upu, druhý skončil Markus Reiterberger a třetí byl Federico Sandi.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Supersport 300 – warm up