Superbike – warm up

Nedělní ráno začalo warm upem jezdců kategorie Superbike. Vypadalo to, že nad okruhem v Assenu je slunečno a zatím žádný déšť ani sníh nehrozí. Na trati ale byla zima. U Yamahy hodinu před warm upem naměřili na trati -1°C.

Po prvních šesti minutách byl ve vedení Jonathan Rea s časem 1:36,499, druhý byl Leon Haslam, třetí Álvaro Bautista. Álvaro Bautista vylepšil nejlepší čas na 1:35,643 a v polovině warm upu se dostal do jeho vedení.

Tři minuty před koncem pak vedl Álvaro Bautista s časem 1:35,416. Na druhé místo se posunul Leon Haslam a třetí byl Michael van der Mark. Čas nizozemského jezdce byl ale záhy smazán, takže se na třetí místo posunul Tom Sykes.

Na druhé místo se minutu před koncem dostal Jonathan Rea a ještě v závěru rozjel rychlé kolo. Ve svém rychlém kole ale byli také někteří další jezdci. Čas Álvara Bautisty ale nikdo nepřekonal, takže španělský jezdec, který dnes odpoledne bude do obou závodů startovat z pole position, vyhrál tento warm up. Druhý nakonec skončil Jonathan Rea, na třetím místě byl Tom Sykes.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Supersport – warm up