Supersport 300 – 3. volný trénink, skupina B

Do svého třetího tréninku se následně vydali také jezdci kategorie Supersport 300. Jako první byla na řadě skupina B.

V první polovině tréninku k žádným změnám v pořadí nedocházelo, jezdci se na trati spíše zahřívali. S nejlepším časem, který zajel včera, byl ve vedení domácí Scott Deroue, druhý byl jeho krajan Victor Steeman a třetí byl Borja Sánchez.

Scott Deroue

Svůj čas pět minut před koncem tréninku dokázalo zlepšit několik jezdců, jednalo se ale spíš o závodníky ve druhé polovině výsledkové listiny. Mezi nejlepšími jezdci na čele se zatím žádné změny nekonaly. To se ale aspoň trochu změnilo v samotném závěru tréninku, když se na čtvrté místo vyhoupnul Bruno Ieraci.

Bruno Ieraci byl s časem 1:51,981 nejlepším jezdcem dnešního dopoledne, v kombinovaném pořadí všech tréninků skupiny B ale zvítězil Scott Deroue před Victorem Steemanem a Borjou Sánchezem. Z českých jezdců svůj čas dokázal zlepšit Vojtěch Schwarz, ale zůstal na 24. místě. Alexandra Pelikánová byla 25.

« předchozí kapitolaSupersport – 3. volný trénink následující kapitola »Supersport 300 – 3. volný trénink, skupina A