Supersport – 3. volný trénink

Po jezdcích kategorie Superbike se na trať ke svému třetímu volnému tréninku vydali jezdci kategorie Supersport. V Assenu bylo chladno, takže se ani v kategorii Supersport na trať nikdo příliš nehnal.

Kombinované pořadí všech tréninků zůstávalo beze změny, vedl Randy Krummenacher s časem 1:38,325, který zajel včera, druhý byl Federico Caricasulo a třetí Lucas Mahias. Nejlepší čas dnešního rána měl zatím na svém kontě Hikari Okubo, který zajel 1:39,032.

Dvě minuty před koncem tréninku zajel Thomas Gradinger čas 1:38,448, což byl nejlepší čas dnešního rána. V celkovém pořadí se rakouský jezdec posunul na třetí místo. V závěrečné minutě pak rozjeli rychlá kola další jezdci. Avšak ani Randy Krummenacher, ani Federico Caricasulo, ani Raffaele De Rosa a ani Isaac Viñales, kteří jeli rychlá kola, se nakonec v závěru okruhu zlepšit nedokázali. Nejlepší čas dnešního dopoledne si tedy připsal Thomas Gradinger, v celkovém pořadí kombinovaných tréninků byl nejlepší Randy Krummenacher před Federicem Caricasulem a Thomasem Gradingerem.

« předchozí kapitolaSuperbike – 3. volný trénink následující kapitola »Supersport 300 – 3. volný trénink, skupina B