Superbike – 3. volný trénink

Sobotní program otevřel v 9 hodin ráno třetí volný trénink jezdců kategorie Superbike. Na začátku tréninku se jezdci pouze zahřívali a žádné útoky na nejlepší časy se nekonaly.

Prvním jezdcem, který oproti včerejšku zaznamenal nějaké zlepšení svého času, byl Héctor Barberá, který tento víkend jede místo zraněného Leandra Mercada. Španěl svůj čas zlepšil o pár desetin a posunul se na 15. místo.

Pět minut před koncem tréninku útočil na vylepšení svého času Jonathan Rea, útok to byl úspěšný, když britský jezdec zajel čas 1:35,404 a posunul se na první místo. Ve svém dalším kole pak čas zlepšil na 1:35,202.

Jonathan Rea

Jonathan Rea

Vítězem se stal Jonathan Rea, který zároveň zaznamenal nejlepší čas kombinovaného pořadí všech tří tréninků. Druhý dnes ráno byl Tom Sykes, který je druhý také v kombinovaném pořadí, a třetí byl dnes v tréninku Alex Lowes. V kombinovaném pořadí skončil třetí Leon Haslam.

Oproti včerejšku dnes ráno své časy zlepšili pouze Jonathan Rea, Alex Lowes, Ryuichi Kiyonari a Héctor Barberá. Sandro Cortese si ve třetím volném tréninku nepřipsal žádný měřený čas.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Supersport – 3. volný trénink