Superbike – 3. volný trénink

Prvními jezdci, kteří se v sobotu vydali na trať Motorland Aragón, byli jezdci hlavní kategorie Superbike. Od 9 hodin ráno se jel jejich třetí a poslední volný trénink. Tento trénink má délku pouze 20 minut.

V úvodních minutách tréninku k žádným změnám pořadí nedocházelo. Pád měl Alessandro Delbianco. Álvaro Bautista, Alex Lowes a Michael Ruben Rinaldi se v prvních osmi minutách vůbec nevydali na trať a vyčkávali ve svých garážích.

Álvaro Bautista

Álvaro Bautista

Do konce tréninku zbývalo sedm minut a stále žádný  z jezdců nevylepšil svůj dosavadní čas z pátku. Pořadí tedy zůstávalo neměnné, vedl Álvaro Bautista, druhý byl Alex Lowes a třetí Jonathan Rea. Dnešní dopolední časy jezdců se zatím pohybovaly okolo 1:51 a 1:52. Nejlepší čas z pátku, který drží Bautista, má čas 1:49,607.

Na časy celkového pořadí kombinovaných tréninků tento třetí trénink žádný výrazný vliv neměl, vyhrál Álvaro Bautista před Alexem Lowesem a Jonathanem Reou. Nejlepší čas dnešního rána si připsal Jonathan Rea, který zajel 1:50,655, druhý nejlepší čas měl Tom Sykes a třetí Alex Lowes.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Supersport – 3. volný trénink