Gamarino vybojoval vítězství, Vavrouš dvanáctý

Nedělní závody byly v Silverstone okořeněny i druhými jízdami některých tříd, konkrétně šlo o třídu Superstock 600 a Superstock 1000. Ve třídě Superstock 600 slavil ve druhém závodě vítězství Christian Gamarino, druhý dojel Bastien Chesaux a třetí Robin Mulhauser. Tomáš Vavrouš z českého týmu Montáže Brož Racing dokončil závod na 12. příčce.

Ježek dvakrát v top ten, nejlepší Barrier

Ve velkých štocích dominoval v obou jízdách Sylavin Barrier na BMW. Ondra Ježek zajel v první jízdě deváté místo, v jízdě druhé se o dvě pozice polepšil a dokončil na sedmém místě.

Sofuoglu zvítězil v Silverstone

V Silverstone byl v supersportech nejlepší Turek Kenan Sofuoglu, i přes mírný pád dokázal dojet na druhém místě Sam Lowes, třetí skončil fabien Foret. Z českých týmů se nejlépe vedlo Florianu Marinovi, který dojel osmý, Luca Scassa třináctý a David Salom patnáctý. Ronan Quarmby z týmu Prorace pak skončil na osmnáctém místě. Balasz Nemeth s týmu Complus SMS Racing závod nedokončil.

Domácí Rea vyhrál první jízdu, druhou naopak Loris Baz

V superbicích první jízdu ovládl domácí jezdec Jonathan Rea, druhé místo si tvrdě vybojoval Eugene Laverty a na bronzový stupínek vystoupal Leon Camier. Druhou jízdu již ale ovládl Loris Baz, kterého na stupních vítězů doplnili Jules Cluzel a Eugene Laverty.