Mistrovství světa Superbiků se v letošním roce po několika letech opět vrací na Masarykův okruh v Brně, kde se pojedou závody od 8. do 10. června 2018. Je jasné, že se na tuto trať potřebují jezdci dobře připravit a díky tomu bude v Brně probíhat testování. Špička tohoto šampionátu sem přijela hned po uplynulých závodech v Assenu a v termínu od 25. do 26. dubna 2018 proběhne v Brně testování WorldSBK.

Testování bude přístupné veřejnosti, takže pokud máte čas, přijeďte se do Brna podívat. K dispozici budou sedadlové tribuny T3 a T5, které jsou naproti boxové uličce, a také oblíbená přírodní tribuna C.

Nenechte si ujít takovou příležitost, při které uvidíte ty nejlepší závodníky světových Superbiků. V Brně bude k vidění úřadující trojnásobný mistr světa Jonathan Rea a jeho týmový kolega Tom Sykes z týmu Kawasaki Racing, který má za sebou vítězství druhého závodu v Assenu. Nesmí chybět jejich největší konkurenti z továrních týmů Ducati a Yamahy, takže tu budou Chaz Davies, Marco Melandri, Alex Lowes a Michael van der Mark. Tím ale výčet jezdců nekončí a těšit se můžete na spoustu dalších, jako je například Xavi Forés z týmu Barni Racing, který má letošní sezónu výborně rozjetou.