Calvenzano, 24. března 2014. Oficiální představení týmu Barni Racing pro sezonu 2014 se konalo v neděli na velkém a žoviálním místě v “Cascina Bosco Grosso” v Casirate d’Adda kousek od italského města Bergamo.

1972411_794930547201175_276801500_n

Velký úspěch sklidila událost, které se zúčastnilo kolem 140 hostů, mezi nimiž byli oficiální sponzoři, závodníci, mechanici a novináři. Mezi dva speciální hosty patřil Ernesto Marinelli, ředitel projektu Ducati SBK, který svou přítomností obnovil spojenectví mezi týmem z Bergama a Ducati. Druhým z nich byl závodník Eddi La Marra, který čeká na zelenou od doktorů, aby se mohl znovu vrátit do sedla.

Během tohoto dne byl představen celý tým, motorky a závodníci. Manuel Poggiali a Ivan Goi budou závodit v italském šampionátu CIV v kategorii Superbiků. Ondřej Ježek (pozn. startovní číslo 69) a Leandro Mercado pak budou bojovat ve světovém poháru Superstock 1000.

Kromě čtyř Ducati 1199 Panigale diváky okouzlila nejnovější Ducati specifikace EVO, kterou tým Barni Racing využije jako držitel divoké karty v závodech kategorie Superbike na okruzích v Imole a Misanu a v dalších dále vybraných závodech.

 

prezentace týmu Barni Racing

prezentace týmu Barni Racing

Marco Barnabò – týmový manažer

“Nemůžeme se již dočkat, až začne nová závodní sezona! Celou zimu jsme usilovně pracovali na přípravě motorek, se kterými budeme závodit v italském šampionátu a v mistrovství světa Superstock 1000. Nemůžu se dočkat, až budou i naši závodníci v akci. Jsem si jistý, že tento rok budeme moci mít důvody ke spokojenosti! Chtěl bych velmi poděkovat všem sponzorům, kteří věří v náš tým a továrnám Ducati a Michelin za podporu, kterou nám poskytnou během celé sezony.”

 

FOTOGALERIE: