Kamil Holán – nad 600

Na Jarní cenu Brna jsem se přihlásil na poslední chvíli, protože jsem pořádně nevěděl, na čem budu moct jet. Yamaha do supersportů ještě není hotová a s BMW taky ještě bylo hodně práce. Když ale vypadala předpověď počasí dobře, tak jsme trochu popohnali přípravu alespoň u bavoráka. Před samotným víkendem jsem byl trochu nervózní, aby se něco při prvním vyjetí po zimě nepodělalo, tak jsem začal opatrně.

V pátek jsem se moc dobře necítil, ale během soboty jsme nastavili podvozek a už to bylo lepší. Celý víkend proběhl u nás v naprostém poklidu a my jsme měli čas trochu si s nastavením motorky pohrát. Postupně jsem se zrychloval, ale zároveň jsem jezdil celou dobu na jistotu a v neděli jsem si hezky užil dvanáctikolový závod. Všechno klape, jak má, motorka je celá, jelo se dobře a já jsem také spokojený. Myslím, že dáme ještě pár testů, ale je to na dobré cestě, jak zahájit sezónu.

Já jsem s uplynulým víkendem spokojený a svět už je po zimě zase v pořádku. Moc chci poděkovat mému týmu, který i během zimy makal intenzivně na tom, abychom mohli zase závodit. A mým partnerům, kteří nás podporují. Mimochodem, kdo by chtěl mít jméno na kapotě naší motorky na Manu, tak ať koukne na www.kamilholan.cz. Za každou podporu budu moc rád.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Aleš Nechvátal – nad 600