Výsledky závodů

Třída Klasik

Třídu Klasik 175 vyhrál Jaromír Tázler, druhý dojel se ztrátou 6 sekund Antonín Plevák a na třetím místě dojel se ztrátou 35 sekund na prvního Stanislav Gregora.

Klasik 250 ovládl Zdeněk Hrnčál, druhý dojel Milan Bango se ztrátou minutu a 11 sekund. Třetí místo obsadil Jiří Kvaček. V této třídě startovali 4 jezdci, Lukáš Sulo však závod nedokončil.

Ve třídě Klasik 350 zvítězil Jiří Švihnos, na druhém místě dojel Václav Prokeš, který na Švihnose ztratil 15 sekund. Pro třetí místo si dojel Josef Juřík.

Nejpočetnější třídu z klasiků, Klasik 500 vyhrál Němec Sebastian Gutsch na motocyklu BMW, druhé místo vybojoval Milan Horák a jako třetí dojel Jan Cižek.

V nejsilnější třídě Klasik 750 zvítězil Rakušan Johann Furbock, druhý dojel Marek Stibor a jako třetí dojel Petr Kolář.

Kompletní výsledky (.PDF)

Třída 125P, 125GP a Moto3

Ve třídě Moto3 startovali 2 jezdci, Martin Gbelec, který závodí v šampionátu Redbull Rookies Cup a Oliver Konig, kterého trénuje Lukáš Pešek. Rychlejší byl Martin Gbelec, který na Koniga najel minutu a 42 sekund.

Ve třídě 125 SP zvítězil italský závodník Pierre Coppa na motocyklu Aprilia RS 125, druhý dojel se ztrátou 12 sekund Michal Šlezar. Pro třetí místo si dojel Petr Čadek.

Třídu 125 GP vyhrál neměc Reiner Scheidhauer na motocyklu Honda RS 125, druhý dojel Oldřich Podlipný, který na Reinera ztratil 26 sekund. Třetí místo vybojoval Michal Savinkov.

Třída 250SP, 250GP a 500GP

Ve třídě 250 GP nestartoval žádný český jezdec, top5 obsadili jezdci z Německa, nejrychlejší byl Mike Vokt, druhý dojel Heinz Scheidt a na třetím místě dojel Robert Dehner.

I třída 250 SP je nabitá zahraničními jezdci, nejrychlejší byl německý závodník Heiko Senkel jedoucí na motocyklu Aprilia RS 250. Druhý dojel Daniel Wolf, který na Senkela ztratil 48 sekund. Stupně vítězů doplnil na třetím místě Boris Putz.

Ve třídě 500 GP startovali 3 závodníci, zvítězil Rolf Becker z Německa, na druhém místě dojel Ralf Punzet a třetí Stefan Tauber.

Třída supermono, supertwin a 400 SSP

Start se nejlépe povedl polemanovi Michalovi Dokoupilovi a také Markovi Němečkovi, který se po startu dostal na třetí místo. Michal Dokoupil si hned od začátku závodu začal dělat náskok. Na druhém a třetím místě probíhal hezký souboj mezi Pepou Duchanem a Davidem Hanzalíkem, Marek Neměček se propadl na 4. místo. Ve 4. kole se před Duchana na cílové rovince dostal Hanzalík, ale Duchan si rychle vzal své 2. místo zpět, které si udržel až do konce závodu.

Hezký závod předvedl Jirka Mrkývka, který vyhrál svou třídu 400SSP a také bojoval se skupinkou twinů a hodně jich také nechal za sebou. Druhý ve třídě 400 SSP dojel Dan Vysloužil, který na Mrkývku ztratil přes 11 sekund.

V supermonech zvítězil Daniel Zornweg z Německa před Václavem Jaklem.

Třída do 600 ccm

Závod supersportů byl zajímavou podívanou, do závodu nejlépe odstartoval Marek Červený, ale také Jiří Petrla, který se ze 7. startovní pozice dostal na 3. místo. Marek Červený zrychloval a vybudoval si veliký náskok, který po prvním kole byl přes 1 sekundu. Na druhém místě jezdil Václav Bittman a za ním Josef Duchan. Michal Dokoupil bojoval o 4. místo s Michalem Veckem. Jiří Petrla se propadl na 7. místo. Ve 4. kole se před Bittmana dostal Duchan a poté se již na prvních třech pozicích až do konce závodu nic neměnilo.

Závod vyhrál s velkým náskokem Marek Červený na motocyklu Kawasaki, pro druhé místo si dojel Josef Duchan a třetí dojel Václav Bittman. 4. místo bere Michal Dokoupil, 5. místo obsadil Michal Vecko a na 6. místě dojel Kamil Holán.

Třída nad 600 ccm

Dnešní den ukončil závod třídy nad 600 ccm. Z prvního místa startoval Michal Prášek, ale start se mu moc nepovedl a propadl se o několik míst, naopak do vedení šel z druhého místa startující Aleš Nechvátal. Avšak po prvním kole si vedení vzal zpět Michal Prášek a začal jeho souboj pouze se stopkami, protože jeho tempu nikdo z jezdců nestačil. Na druhém místě jel s velkým náskokem Aleš Nechvátal. O třetí místo probíhala bitva mezi Honzou Čeřovským a Petrem Bičištěm. Úspěšnější nakonec byl Petr Bičiště, který si dojel pro třetí místo a 4. místo bere Honza Čeřovský.