Informace

Už tento víkend nás čeká jeden z nejvýznamnějších motoristických podniků, který se vůbec v České republice pořádá. Hořické závody jsou velmi oblíbené snad u všech jezdců, kteří zde startují a nebo startovali, neboť tento okruh je velmi specifický a má své jedinečné kouzlo.

11263921_827876550601683_3935612103278975194_n

Nesmíme také zapomenout na diváckou kulisu, která je každoročně vetší a větší a hořické závody lákají rok od roku více a více diváků. A ještě, aby ne. Jsou to závody s obrovskou tradicí a historií. O tomto víkendu se pojede už po třiapadesáté a to je sakra co říct. Nutno podotknout, že hořické závody byly takovým průkopníkem českých přírodních okruhů, když se k nim postupem času začaly přidávat další české okruhy.

Hromada jezdců i příznivců těchto závodů si našla cestu do Hořic již dnes a to právě díky té pověstné a ojedinělé atmosféře, která celým městem panuje. Po oficiální stránce nám víkendový program začne již v pátek, když na jezdce čeká nezbytná formální a technická kontrola, což je i dobrou příležitostí pro diváky, kteří mohou spatřit své oblíbené jezdce bez kombinéz a přileb.

Čeká nás jeden z dalších nezapomenutelných závodních víkendů. Mnoho štěstí všem jezdcům a také pořadatelům. Ať vše vyjde na jedničku. V Hořicích na viděnou.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Startovní listina – SP 125