125GP + 250CRR

Spojená třída rychlejších stopětadvacítek a dvěstěpadesátek odstartovala po jedenácté hodině. Sice se nejedná o nejpočetnější kategorie, ale rozhodně je na co se dívat, vždyť se jedná o motocykly, které ještě nedávno jezdily v mistrovství světa.

Nejrychlejším mužem 125GP se stal Michal Savinkov s časem 2:48,599, druhý byl se ztrátou 0,143 sekundy Christopher Eder a třetí Tommy Bergstedt na Michala Savinkova ztrácel již téměř šest sekund. Oldřich Podlipný byl na čtvrtém místě a Top5 uzavíral Jiří Merhart.

Třídu 250CRR vyhrál Petr Kunz, který byl s časem 2:47,153 jenom o 0,081 sekundy rychlejší než Petr Křen, což je na přírodním okruhu vyrovnanost opravdu výjimečná. Na třetím místě ukončil trénink Karel Matuš, Lukáš Walter byl čtvrtý a do nejlepší pětky se se ztrátou necelých šesti vteřin na vítěze vešel ještě David Řezáč.

« předchozí kapitolaIRRC Superbike – 1. trénink následující kapitola »Volná do 600 – 1.trénink