IRRC Supersport – 1. trénink

Po několika letech vyrazili na trať jezdci evropského šampionátu na přírodních okruzích IRRC, kteří jsou v Těrlicku doplněni i o několik divokých karet z řad domácích jezdců.

Trénink vyhrál Bian Pierre Yves, kterému se podařilo na závěr tréninku zajet čas 2:24,514 a druhému v pořadí nadělil ztrátu 0,476 sekundy. Tím druhým nejrychlejším mužem dnešního dopoledne byl Mathieu Lagrive, který zajel v posledním kole čas 2:24,990 a jako poslední se dopoledne dostal pod čas dvě minuty a dvacet pět sekund. Laurent Hoffmann se také velice rozkoukával a postupně se propracovával ve výsledkové tabulce vzhůru, aby nakonec trénink ukončil na třetím místě se ztrátou 0,303 sekundy na vítězného Biana Pierra Yvese. Na čtvrtém místě skončil Christian Schmitz a Top5 zkompletoval Jonathan Goetschy.

Z našich si nejlépe vedl Richard Sedlák na sedmém místě. Tomu se povedlo v úvodním tréninku stlačit svůj čas na 2:26,863 a na vítěze tréninku ztrácel 2,349 sekundy. Za ním byl Miroslav Sloboda se ztrátou 0,887 sekundy. Dále byli Josef Ježovica na devátém místě, Karel Brandtner byl devatenáctý a David Hanzalík dvacátý druhý.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitola125SP – 1. trénink následující kapitola »IRRC Superbike – 1. trénink