Volná nad 600 – 2. trénink

Až v podvečer po šesté hodině se dostal na řadu druhý trénink Volné nad 600, který uzavíral celý tréninkový a kvalifikační den u Bludovického kopce.

Didier Grams se v úvodní části dostal na první místo s časem 2:14,496, druhý byl Marek Červený, který zrychlil oproti druhému tréninku IRRC Superbike a jeho nový nejrychlejší čas měl hodnotu 2:17,841. Třetí byl Petr Bičiště a čtvrtý Danny Webb.

Pak ale zabral Erno Kostamo a dostal se na první místo s časem 2:14,496. Zrychlil i Jamie Coward, který se posunul na čtvrté místo před Petra Bičištěho.

Erno Kostamo i nadále zrychloval a nakonec trénink vyhrál v novém nejrychlejším čase víkendu 2:13,426, který zajel ve svém posledním desátém kole. Druhý byl Danny Webb, který v závěru zajel 2:13,627, a třetí skončil Didier Grams, u kterého se vteřinová ručička zastavila na 2:13,809. Didier Grams byl zároveň posledním závodníkem, který dokázal dostat svůj čas pod dvě minuty a čtrnáct sekund.

Marek Červený ukončil trénink na čtvrtém místě a na Didiera Gramse před sebou ztrácel celé čtyři sekundy. Za ním byl pátý Josef Ježovica, sedmý Petr Bičiště a osmý Aleš Nechvátal. Devátý skončil Tomáš Borovka, za kterým byl na desátém místě Pavel Tomeček. Jiří Petrla v posledním tréninku hodně zrychlil a ukončil ho na dvanáctém místě.

Výsledky 2. tréninku

Kombinované výsledky

 

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaSupermono + Twin – 2. trénink