Supermono + Twin – 2. trénink

Jako předposlední měli dnes svůj druhý trénink kubatury Supermono a Twin, které jsou spojené do jednoho velkého závodního pole.

David Hanzalík se v úvodu dostal do vedení tréninku, když zrychlil na 2:37,453. Na druhém místě jel Stefan Holz a třetí byl Jan Markalous. Následovali Petr Najman, Marek Stibor a Petr Plichta. Za nimi byl na nejrychlejším Supermonu Libor Kamenický, kterého stínoval Daniel Zornweg.

Ve svém šestém kole se Marek Stibor s časem 2:38,986 posunul na třetí místo před Jana Markalouse. David Hanzalík i nadále zrychloval, jeho čas měl již hodnotu 2:36,938 a druhému Stefanu Holzovi tak naděloval dvě sekundy. Zrychlili ale i Libor Kamenický, který se dostal na celkové druhé místo, a Petr Najman, který se protáhnul na třetí, respektive druhé v Twinech.

Trénink Twinů nakonec vyhrál David Hanzalík, druhý skončil Petr Najman a na třetím místě dojel Marek Stibor. Stefan Holz byl ve Twinech čtvrtý a Top5 uzavřel Jan Markalous.

V Supermonech byl nejúspěšnější Libor Kamenický, druhý byl Daniel Zornweb a třetí Marek Němeček. Pavel Macháček byl bramborový a za ním byl na pátém místě Karel Kalina.

Výsledky 2. tréninku

Kombinované výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaVolná do 600 – 2. trénink následující kapitola »Volná nad 600 – 2. trénink