Volná do 600 ccm

1. řada na startovním roštu: Marek Červený, Michal Dokoupil, Richard Sedlák

1. kolo: Nejlepš start Marek Červený, start se povedl také Richardovi Sedlákovi na třetím místě po první zatáčce jede Michal Dokoupil.
2. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, 3. Sedlák, 4. Duchan, 5. Vecko.
3. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, 3. Duchan, 4. Sedlák, 5. Vecko, 6. Homola. Marek Červený zajíždí náskok na Indiho.
4. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil – ztráta na Marka Červeného 1,8 sec, 3. Duchan, 4. Vecko, 5. Sedlák, 6. Homola.
5. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, 3. Duchan, 4. Vecko, 5. Sedlák, 6. Homola, 7. Jůda.
6. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, 3. Duchan, 4. Vecko, 5. Sedlák, 6. Homola, 7. Jůda. Marek Červený stále drží náskok na Michal Dokoupila. Jezdí se o obrovském tempu.
7. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, 3. Duchan, 4. Vecko, 5. Sedlák, 6. Homola. Jezdí se bez nehod, dvojice jezdců na čele má už obrovský náskok na skupinku za nimi ve složení Duchan, Vecko. Průměrná rychlost Marka Červeného je něco přes 177km/h.
8. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, 3. Duchan. Michal Dokoupil dojíží Marka Červeného, začínají hrát roli kolaři, kteří můžou pořadím v závodě zamíchat.
9. kolo: 1. Červený, 2. Dokoupil, červená vlajka, nehoda jednoho jezdce a závod je pozastaven, jezdec by měl být pořádku, Lukáš Petrla, při předjíždění došlo ke kontaktu s jezdcem Sliwkou, který měl nějaký technický problém. Je nutné upravit balíky a bude se pokračovat v závodě. Počasí nyní nevypadá vůbec přiznivě, chvilkami začíná kapat, doufejme, že nám to počasí bez deště ještě vydrží.

Závod byl z dúvodu deště a kluzké trati přerušen, pořadí se bude brát takové, jaké bylo před přerušením. Ale protože nebylo odjeto potřebné množství kol, nebudou se body započítávat do celkového pořadí v šampionátu. Závod vyhrál Marek Červený, druhý dojel Michal Dokoupil a jako třetí Josef Duchan.

Výsledky

do600ccm

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaTwinnásledující kapitola »125 GP + 250 GP + 250 CRR