Druhý ročník bude hodně nabitý!


 DAFIT FILLA racing agency po velmi úspěšném prvním ročníku, kdy se stala přední českou agenturou, startuje další sezónu okruhového ježdění s připojenými závody pro amatérské jezdce. Je připraveno 7 termínů volného ježdění na okruzích Most, Brno a Slovakiaring, první odstartuje na autodromu v Mostě na konci dubna. Následují další termíny, které jsou již s připojenými závody šampionátu Yamaha Dunlop cup 2016.

Dafit Brno 2015_09 122_SAM9402


Jaké kategorie a o co se vlastně pojede?

Volné ježdění je rozděleno podle výkonnosti, proto zde může jezdit opravdu každý na silniční motorce jakékoliv značky. Druhý den odpoledne, po volných jízdách, budou probíhat oblíbené amatérské závody třídy Supersport, Superbike a nově třída Naked do 750 ccm a od 750 ccm. Každý vítěz jednotlivé kategorie obdrží jako hlavní cenu skútr zn. YAMAHA. Ostatní jezdci ale nemusí zoufat, každý si přijde na své, jelikož budou opět bohatě odměněni nejlepší jezdci jednotlivých závodů a kategorií. Další ceny, jako jsou kapoty na celou motorku, také získáte ve vyhlášené „agenturní losovačce“. Další novinkou je vyhlášení zajímavé kategorie Twin a Supermono, jelikož se jedná o závodní speciály a bude rozhodně na co koukat.

Dafit Brno 2015_09 068_SAM7693

Bude se někdo věnovat nováčkům a začínajícím jezdcům?

Speciálně pro tyto je připraven tým instruktorů, kteří rádi předají své zkušenosti a pomohou proniknout do okruhového ježdění od úplného začátku. Věnovat se vám budou například Michal Filla, David Ouředníček, Josef Pončík, Kamil Holán, Tomáš Zajíc, Anežka Svobodová, Aleš Nechvátal, Martin Holoubek a další.
Partneři Yamaha, Dunlop, Bikesplast, PSI Hubík, Elit, Forspeed.cz, Tyrex a mnoho dalších s námi pokračují v dobré práci a díky tomu seženete na okruhových dnech i potřebné vybavení pro jízdu na okruhu.

Dafit Brno 2015_09 161_SAM9910
Blíží se Vánoce, neváhejte vašim blízkým nadělit třeba poukázku či vybraný termín. Více informací, termínů a registraci najdete na našem webu www.dafitmotoracing.com.
Těšíme se, až se s vámi na jaře setkáme a svezeme se, tým DAFIT Filla racing agency.

Dafit Brno 2015_09 198_SAM0335