Marc Coma, sportovní ředitel Dakaru, se rozhodl opustit svou pozici v nejtěžší dálkové rallye světa proto, aby se mohl věnovat osobním projektům.

Sportovní organizace rallye Dakar by ráda Marcovi vyjádřila srdečné díky za poslední tři roky, které strávil jako člen organizačního týmu. Marc Coma vynaložil veškerou svou energii a dovednosti k tomu, aby udržel vysokou úroveň Dakaru. Pracoval se všemi členy organizačního týmu, kterým předal své bohaté zkušenosti. Organizační tým zároveň doufá, že se Marc setká s podobným úspěchem i v nových projektech.

Marc Coma

Marc Coma

„Poté, co jsem se Dakaru zúčastnil a vyhrál ho pětkrát, měl jsem štěstí, že jsem mohl poznat, co je na druhé straně, jak úžasný je organizační prostředek, který řídí tuto vynikající akci. Být v srdci rallye po tři roky, v kontaktu se specialisty plně odhodlaným svým úkolům, mě hodně naučilo o profesionalitě a odhodlání organizačních týmů, které pracují při akci, která je jedinečná na celém světě. Doufám, že Dakar bude v nadcházejících letech nadále předmětem nadšení a snů pro spoustu lidí.“