Moto Racing Group – Jan Veselý, Milan Engel

V týmu Moto Racing Group panovaly mírné obavy o jízdu a výsledek Honzy Veselého. Ten měl v sedmé etapě velký pád. Díky volnému dni se podařilo velmi poničený stroj dát do kupy a mírně se zotavil i Honza.

S jeho zdravotním stavem to ale není dobré a během druhé spojovačky si hodně stěžoval na bolesti ruky a pod lopatkou.

„Jsem po první části speciálu. Hrozná bolest ramene. Cítím každý kámen, každou díru. Bolí to navíc ještě nahoře nad lopatkou, něco tam je také špatně. Snad to nějak dám. Pokračuju. H.,“ tak zněla jeho sms.

Obavy se zhoršily ještě po tom, co na prvním WP druhé části speciálky Honza dlouho nefiguroval, i když už všichni ostatní závodníci projeli.

Nakonec se ale Honza ukázal a svůj boj dobojoval. Navzdory zranění se dokázal ze 111. pozice na startu postupně dostat až na 88. místo! V celkovém pořadí tak je na 75. místě.

Milan Engel si předchozí den volna velmi užil, jak potvrdil i na svém FB.

První část etapy se pohyboval okolo 38. místa, ale duny a písek mu přišly vhod a postupně se posunul se až na 36. místo. V závěru mírně ztratil a v cíli skončil třicátý sedmý. V průběžném pořadí je tak také na 37. místě se ztrátou 3 a půl hodiny na momentálního vedoucího jezdce Tobyho Price z Austrálie.

Postup obou jezdců včerejší etapou:

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »BARTH Racing – Rudolf Lhotský, David Pabiška