Po vítězství v Silverstone jsou v aktuálním kalendáři jen dva okruhy, na kterých Rossi v MotoGP nezvítězil: Austin a Aragon.

Silverstone je 23. okruhem, kde Rossi stál v královské kubatuře na nejvyšším stupni. Kromě šestnácti okruhů, které jsou v současném kalendáři, zvítězil i na okruzích, které v něm již v současnosti nejsou. Mezi ně patří Donington, Estoril, Laguna Seca, Rio, Šanghaj, Suzuka a Welkom.

Když k vítězství přidáme i vítězství z kategorií 250 ccm a 125 ccm, dosáhne počet okruhů, na kterých Rossi zvítězil, čísla dvacet devět. Kromě výše zmíněných okruhů obsadil první příčku i na těchto okruzích: Buenos Aires, Imola, Nürburgring, Paul Ricard, Sentul a Shah Alam.

Kromě Aragonu a Austinu existují ještě další okruhy, na kterých závodil a vítězství nezískal (podrobnosti o tom, kolikrát na každém okruhu závodil, jsou uvedeny v závorkách): A1-Ring (dvakrát ve 125 ccm), Eastern Creek (jednou ve 125 ccm), Istanbul (třikrát v MotoGP), Jarama (jednou ve 250 ccm) a Johor (jednou ve 250 ccm).

Nejvíc vítězství v MotoGP získal italský šampion na okruzích v Assenu a Mugellu, na každém okruhu stál na nejvyšším stupni sedmkrát.

Pokud přidáme i úspěchy v menších třídách, zvítězil devětkrát v Mugellu, Assenu a Katalánsku.