V nové hře MotoGP™17 naleznete všechny jezdce, jejich motorky a tratě z letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů. Kromě současných jezdců je tu více než 70 historických závodníků, legend, které psaly historii šampionátu MotoGP.

Nový režim kariéry umožňuje žít dva životyjako jezdec a jako týmový manažer. Dále je tu první revoluční MotoGP eSport šampionát, který majitelům PS4 a PS4 Pro umožní ukázat své schopnosti všem ostatním.

Hra opět pokročila o kus dál a vzdává hold světu jedné stopy. Začněme od zvuku, který je 100% reálný díky přímému natáčení motorek. Kromě toho se zlepšila i umělá inteligence a fyzika, soupeři jsou konkurenceschopnější a předjíždění a kolize jsou reálnější, takže hráči poskytuje autentickou hru. Za zmínku také stojí rychlost snímků 60 fps, což zajistí větší kontrolu nad motocyklem a naplno vás to vtáhne do hry.

Pro ty, kteří milují výzvy, tak mohou po dokončení kariéry jezdce od Red Bull MotoGP Rookies Cupu až po MotoGP zapojit své schopnosti v režimu manažera. Můžete svůj tým postupně ze třídy Moto3 přesunout až do královské třídy, kdy musíte správně a pečlivě vybrat své jezdce, zaměstnance, inženýry a odborníky na výživu s cílem dosažení co nejkonkurenceschopnějšího stroje a zvýšení výkonu týmu, aby to upoutalo pozornost sponzorů.

MotoGP™17 bude hratelná jak v režimu offline s jednotlivými závody a časovými zkouškami, tak samozřejmě i jako online velký oficiální šampionát díky režimu Co-op a novému šampionátu MotoGP eSport Championship. Můžete tak vyzvat všechny hráče světa, utkat se s nimi a stát se nejlepším hráčem světa. Celkem 16 nejrychlejších hráčů se kvalifikuje do 7 online akcí, které se uskuteční během Grand Prix Valencie a budou vysílány po celém světě. Nejlepší hráči vyhrají nové BMW M240i a mnoho dalších pěkných cen.