Průběžné pořadí

MotoGP: Celkové pořadí

PořadíJezdecMotorkaNárodnostBody
1.Marc MarquezHonda (Repsol Honda Team)SPA341
2.Andrea DoviziosoDucati (Ducati Team)ITA245
3.Valentino RossiYamaha (Movistar Yamaha MotoGP)ITA206
4.Maverick ViñalesYamaha (Movistar Yamaha MotoGP)SPA202
5.Cal CrutchlowHonda (LCR Honda Castrol)GBR164
6.Alex RinsSuzuki (Team Suzuki ECSTAR)SPA162
7.Danilo PetrucciDucati (Alma Pramac Racing)ITA154
8.Johann ZarcoYamaha (Monster Yamaha Tech3)FRA149
9.Andrea IannoneSuzuki (Team Suzuki ECSTAR)ITA133
10.Jorge LorenzoDucati (Ducati Team)SPA130
11.Dani PedrosaHonda (Repsol Honda Team)SPA106
12.Alvaro BautistaDucati (Ángel Nieto Team)SPA105
13.Jack MillerDucati (Alma Pramac Racing)AUS91
14.Franco MorbidelliHonda (EG 0,0 Marc VDS)ITA50
15.Aleix EspargaróAprilia (Aprilia Racing Team Gresini)SPA44
16.Hafizh SyahrinYamaha (Monster Yamaha Tech3)MAL40
17.Pol EspargaróKTM (Red Bull KTM MotoGP Factory Racing)SPA35
18.Tito RabatDucati (Reale Avintia Racing)SPA35
19.Bradley SmithKTM (Red Bull KTM MotoGP Factory Racing)GBR30
20.Takaaki NakagamiHonda (LCR Honda Idemitsu)JPN23
21.Scott ReddingAprilia (Aprilia Racing Team Gresini)GBR15
22.Karel AbrahamDucati (Ángel Nieto Team)CZE10
23.Mika KallioKTM (Red Bull KTM Factory Racing)FIN6
24.Stefan BradlHonda (LCR Honda CASTROL)GER3
25.Katsuyuki NakasugaYamaha (Yamalube Yamaha Factory Racing)JAP2
26.Xavier SimeonDucati (Reale Avintia Racing)BEL1
27.Michele PirroDucati (Ducati Team)ITA1
28.Thomas LüthiHonda (EG 0,0 Marc VDS)SWI

Moto2: Celkové pořadí

PořadíJezdecMotorkaNárodnostBody
1.Francesco BagnaiaKalex (SKY Racing Team VR46)ITA304
2.Miguel OliveiraKTM (Red Bull KTM Ajo)POR272
3.Brad BinderKTM (Red Bull KTM Ajo)RSA201
4.Lorenzo BaldassarriKalex (Pons HP40)ITA162
5.Alex MarquezKalex (EG 0,0 Marc VDS)SPA157
6.Joan MirKalex (EG 0,0 Marc VDS)SPA155
7.Luca MariniKalex (SKY Racing Team VR46)ITA147
8.Marcel SchrötterSuter (Dynavolt Intact GP)GER138
9.Xavi ViergeKalex (Dynavolt Intact GP)SPA131
10.Mattia PasiniKalex (Italtrans Racing Team)ITA128
11.Fabio QuartararoSpeed Up (Beta Tools - Speed Up Racing)FRA128
12.Iker LecuonaKTM (Swiss Innovative Investors)SPA60
13.Jorge NavarroKalex (Federal Oil Gresini Moto2)SPA58
14.Sam LowesKTM (Swiss Innovative Investors)GBR49
15.Simone CorsiKalex (Tasca Racing Scuderia Moto2)ITA47
16.Andrea LocatelliKalex (Italtrans Racing Team)ITA45
17.Dominique AegerterKTM (Kiefer Racing)SWI42
18.Augusto FernándezSPA37
19.Remy GardnerTech 3 (Tech 3 Racing)AUS29
20.Tetsuta NagashimaKalex (IDEMITSU Honda Team Asia)JPN23
21.Romano FenatiKalex (Marinelli Snipers Team)ITA14
22.Hector BarberaKalex (Pons HP40)SPA10
23.Danny KentSpeed Up (Beta Tools - Speed Up Racing)GBR8
24.Stefano ManziKalex (Forward Racing Team)ITA8
25.Isaac ViñalesKalex (SAG Team)SPA7
26.Joe RobertsNTS (NTS RW Racing GP)USA5
27.Bo BendsneyderTech 3 (Tech 3 Racing)NED2
28.Niki TuuliKalex (Petronas Sprinta Racing)FIN1
29.Khairul Idham PawiKalex (IDEMITSU Honda Team Asia)MAL1
30.Edgar PonsSpeed Up (MB Conveyors - Speed Up)SPA1
31.Steven OdendaalNTS (NTS RW Racing GP)RSA1
32.Jules DaniloKalex (Nashi Argan SAG Team)FRA
33.Zulfahmi KhairuddinKalex (SIC Racing Team)MAL
34.Federico FuligniKalex (Tasca Racing Scuderia Moto2)
35.Eric GranadoKalex (Forward Racing Team)BRA

Moto3: Celkové pořadí

PořadíJezdecMotorkaNárodnostBody
1.Jorge MartínHonda (Del Conca Gresini Moto3)SPA240
2.Marco BezzecchiKTM (PruestlGP)ITA214
3.Fabio Di GiannantonioHonda (Del Conca Gresini Moto3)ITA205
4.Enea BastianiniHonda (Leopard Racing)ITA166
5.Lorenzo Dalla PortaHonda (Leopard Racing)ITA151
6.Aron CanetHonda (Estrella Galicia 0,0)SPA128
7.Gabriel RodrigoKTM (RBA BOE Skull Rider)ARG116
8.Jakub KornfeilKTM (PruestlGP)CZE115
9.Albert ArenasKTM (Angel Nieto Team Moto3)SPA107
10.Marcos RamirezKTM (Bester Capital Dubai)SPA95
11.Andrea MignoKTM (Angel Nieto Team Moto3)ITA82
12.Tatsuki SuzukiHonda (SIC58 Squadra Corse)JAP71
13.Jaume MasiáKTM (Bester Capital Dubai)SPA66
14.John McpheeKTM (CIP - Green Power)GBR62
15.Niccolò AntonelliHonda (SIC58 Squadra Corse)ITA62
16.Philipp ÖttlKTM (Südmetall Schedl GP Racing)GER58
17.Tony ArbolinoHonda (Marinelli Snipers Team)ITA57
18.Darryn BinderKTM (Red Bull KTM Ajo)RSA57
19.Dennis FoggiaKTM (SKY Racing Team VR46)ITA55
20.Adam NorrodinHOnda (Petronas Sprinta Racing)MAL46
21.Ayumu SasakiHonda (Petronas Sprinta Racing)JPN45
22.Kaito TobaHonda (Honda Team Asia)JPN37
23.Alonso LopezHonda (Estrella Galicia 0,0)SPA36
24.Nicolò BulegaKTM (SKY Racing Team VR46)ITA18
25.Celestino ViettiKTM (SKY Racing Team VR46)ITA18
26.Raúl FernándezSPA13
27.Kazuki MasakiKTM (RBA BOE Skull Rider)JPN9
28.Makar YurchenkoKTM (CIP - Green Power)KAZ9
29.Livio LoiKTM (Reale Avintia Academy)BEL8
30.Somkiat ChantraHonda (AP Honda Racing Thailand)THA7
31.Manuel PaglianiITA6
32.Nakarin AtiratphuvapatHonda (Honda Team Asia)THA4
33.Ai OguraHonda (Asia Talent Team)JPN1

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaPreview následující kapitola »Harmonogram