Moto3 – warm up

V Kataru je velmi větrno, teploty se ale velmi podobají těm z pátku a soboty. Obloha je jasná, venkovní teploty dosahují 25 °C a teplota dráhy je 35 °C. Vlhkost je 24 %.

První warm-up sezóny je tady. Hned v úvodu se do vedení dostal Aron Canet s časem 2:06,097. S půlsekundovou ztrátou jezdil Vincence Perez a na třetím místě kroužil Niccoló Antonelli. Filipu Salačovi patřilo 18. místo, Jakubu Kornfeilovi 21. Can Öncü upadl ve třetí zatáčce, do warm-upu se tak už pravděpodobně nevrátí.

Can Öncü nebyl jediným, kdo skončil na zemi. Pět minut do konce zahřívacího tréninku skončil na zemi Kaito Toba. V té době se Aron Canet stále držel na první pozici, pořadí za ním se však změnilo. Druhé místo opanoval Celestino Vietti, třetí Romano Fenati.

Ke zlepšení došlo u Jakuba Kornfeila, který se posunul na 17. místo, Filip Salač se naopak propadl na 21. příčku.

Vítězem warm-upu se se svým časem z druhého kola stal Aron Canet. Za ním se umístil Niccoló Antonelli se ztrátou 0,267 sekundy, třetí skončil Celestino Vietti. Čtvrté místo patřilo Romanu Fenatimu, páté pak Jaume Masiovi. Jakub Kornfeil skončil se ztrátou 1,428 sekundy sedmnáctý, Filip Salač jednadvacátý.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – warm up