Moto3 – Warm Up

V brzkých ranních hodinách vyrazili jezdci Moto3 ke svému zahřívacímu tréninku. Poslední to možnosti k nastavení svých motocyklů před první Velkou cenou Thajska v historii. Teplota trati byla ale ještě na snesitelných 39°C, takže v tomto tréninku panovaly výrazně jiné podmínky, než jaké budou při závodu.

Nejrychlejším mužem se v neděli ráno stal Lorenzo Dalla Porta s časem 1:42,535. Za ním skončil na druhém místě Marco Bezzecchi se ztrátou 0,199 sekundy a jako třetí se umístil Andrea Migno. Ten ztratil na vedoucího Dalla Portu 0,256 sekundy. Nicoló Bulega byl čtvrtý a Marcos Ramirez pátý.

Jakub Kornfeil po včerejší nepodařené kvalifikaci, ve které se mu ani v jednom výjezdu nepodařilo zajet rychlé kolo, v dnešním ranním tréninku figuroval na devatenáctém místě, když mu na čelo tabulky chybělo 0,905 sekundy. Doufejme, že si všechna esa nechává Jakub až do závodu.