Repsol Honda

Druhý a poslední den testu ve Valencii byl suchý, ale i tak jezdci týmu Repsol Honda Marc Márquez a Jorge Lorenzo vyrazili na trať až kolem 13. hodiny, kdy se teplota vzduchu a podmínky trati zlepšily natolik, aby jezdci mohli shromažďovat cenné informace pro inženýry HRC.

Marcovo nejrychlejší kolo v hodnotě 1:30,911, které zajel v 39. kole z 53, znamenalo třetí místo. Jorge zajel 46 kol a s časem 1:31,584 skončil na dvanáctém místě.

Márquez i Lorenzo se ve dnech 28. – 29. listopadu zúčastní testu v Jerezu.

Marc Márquez

Marc Márquez – 3. místo / 1:30,911

„Byl to pro nás dobrý den, protože jsme zkoušeli mnoho věcí a získali spoustu informací. Dnes jsme pracovali hlavně na nové motorce a nastavení motoru, ale nejen na tom. Měli jsme mnoho věcí k otestování a pochopení, protože pocit je docela jiný. Ráno jsem se cítil opravdu pohodlně a byl již schopen být rychlý. Potom jsem tam zůstal, byl v klidu a udržel si rytmus, protože abych byl upřímný, dnes to byla situace nesmíš-bourat. Zkoušeli jsme různé kombinace a ráno strávili spoustu času v garáži, ale odpoledne jsem byl schopen zajet několik konzistentních výjezdů.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Movistar Yamaha