Repsol Honda Team

I přesto, že Marc Márquez nemohl odjet během testování tolik kol, kolik obvykle, tak byl jezdec i celý tým Repsol Honda s průběhem testování spokojen. Kvůli tomu, že se španělský jezdec stále zotavuje z operace ramena, byl jeho testovací program omezen, ale i tak Márquez dokázal zajet spoustu dobrých kol.

Během třetího a posledního dne testování sice skončil až na celkovém 11. místě, ale celý tým byl spokojený s pokrokem, jaký během všech tří dní udělal.

Na trati byl také oficiální testovací jezdec Hondy Stefan Bradl, který třetí den zakončil na 13. pozici.

Marc Márquez

Marc Márquez

Marc Márquez – 11. místo / 1:59,170

„Třetí den byl velmi pozitivní, zejména co se týče mé fyzické kondice, cítím se mnohem lépe. Včera jsem měl z dnešního testování docela obavy, ale když jsem se vzbudil, tak jsem se cítil lépe. Dnes jsme mohli pro Hondu vyzkoušet spoustu věcí a na motocyklu jsem se cítil velmi dobře, pohodlně a konzistentně. Udělali jsme všechno, co jsme na tento test plánovali. Samozřejmě že bych rád jezdil víc, ale musíme na to jít opatrně. I tak jsem ale spokojený, protože jsem jezdil bez potíží, nebyl to můj jízdní styl, ale dokázal jsem jet dobře. Neměl jsem žádný pád a pro tým Repsol Honda jsme vyzkoušeli ty nejdůležitější věci, takže jsem spokojený.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Mission Winnow Ducati Team