Repsol Honda Team

Nejrychlejší čas si během prvního dne testování připsal na své konto Marc Márquez. Toho ještě stále trápí operované rameno, které mu nedovoluje zajet více než dvě rychlá kola po sobě. Španělský jezdec doufá, že se jeho kondice během testů zlepší a bude moci být s výsledkem spokojený tak, jak by chtěl.

Márquezův nový týmový kolega Jorge Lorenzo v Sepangu netestuje. Před dvěma týdny si zlomil zápěstí, které ještě není zcela v pořádku.

Marc Márquez

Marc Márquez – 1. místo/1:59,621

„Jsem šťastný, že jsem mohl po dlouhé zimní přestávce opět sednout na motorku, očekával jsem však, že se mi bude dařit lépe. Stále nejsem ve stoprocentní kondici, jedno nebo dvě kola sice dokážu zajet rychle, pak ale musím změnit svůj styl jízdy, abych to zvládl. Dneska jsme skončili brzy, abych pošetřil síly na zbytek testu. Jsou před námi ještě dva dny, tak uvidíme, jak se budu cítit. Honda pracovala na vývoji motorky během zimy opravdu tvrdě, zkusili jsme pár nových věcí, ale seznam toho, co musíme udělat, je stále ještě hodně dlouhý. Nejdříve se snažíme pracovat na těch důležitých věcech. Už teď je motorka v dobrém stavu, do Kataru však i tak máme ještě co zlepšovat.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Monster Energy Yamaha MotoGP