LCR Honda

Takaaki Nakagami pokračoval ve své dobré formě, když první den zakončil jako nejlepší Honda a pohodlně se vešel do Top10. Japonský jezdec byl konzistentně rychlý a i přes malý pád na konci obsadil osmé místo.

Cal Crutchlow nebyl první den testu v Kataru příliš spokojen s podmínkami. Kvůli prachu byla úroveň přilnavosti nízká a ani teploty příliš nepomohly pocitu na jeho Hondě RC213V. V dalších dvou dnech bude s týmem pokračovat na doladění nastavení motorky.

Takaaki Nakagami

Takaaki Nakagami – 8. místo / 1:55,943

„První den jsme měli docela dobrý start. V půl desáté, kdy byly teploty opravdu nízké, jsem měl malý pád v zatáčce dvě. Byla to malá chyba, ale nejsem zraněný a motorka je v pořádku.

Celkově tempo není tak špatné a my jsme se dnes ani nesoustředili na časy. Snažili jsme se najít základní nastavení a to šlo dobře.

Pořád máme dva dny, takže zůstáváme v klidu. Dnes jsme našli docela dobré řešení, ale potřebujeme se zlepšit ještě víc. Měli jsme několik problémů s přilnavostí zadku, ale to bylo hlavně kvůli podmínkám trati. Máme čas, takže musíme tímhle způsobem pokračovat a udržet se v Top10.“

Cal Crutchlow

Cal Crutchlow – 18. místo / 1:56,921

„První den testu tady v Kataru pro nás byl náročný. Neměli jsme fantastický pocit z nové Hondy 2019, ale jsme tady další dva dny a doufáme, že během té doby naše nastavení zlepšíme. Doufejme, že se budeme moci těšit na závodní víkend, který nás tu čeká za dva týdny.

V rámci našeho pracovního plánu procházíme obecným programem HRC a k tomu provádíme vlastní úpravy na motorce a nastavení. Musíme jen počkat a uvidíme, co přinese zítřek.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

« předchozí kapitolaPetronas Yamaha SRTnásledující kapitola »Suzuki Ecstar