Repsol Honda

Jezdci MotoGP dokončili druhý a zároveň poslední den testování na okruhu v Jerezu. Byl to zároveň poslední test tohoto roku.

Marc Márquez a Jorge Lorenzo se snažili využít dobrých povětrnostních podmínek co nejvíc. Marc Márquez skončil na druhém místě, celkem odjel 56 kol. Jorge Lorenzo dokázal dnes zajet 65 kol a nejlepší čas zajel právě ve svém posledním kole. Nakonec mu patřilo čtvrté místo.

Marc Márquez

Marc Márquez

Marc Márquez – 2. místo / 1:37,970

„Dnes jsme více pracovali na detailech v nastavení a rovnou ráno jsem se cítil velmi dobře. Také jsme nějaký čas strávili testováním střední a tvrdé směsi zadních pneumatik Michelin a potom jsme pokračovali v testování nových věcí. Některé aktualizace byly velmi dobré a některé tak dobré nebyly, což je normální. Zlepšili jsme se v oblasti motoru, ale stále na tom musíme pracovat, stejně jako na šasi. Nyní máme spoustu informací, které budeme muset analyzovat. Na konci dne jsem poprvé nazul měkkou pneumatiku a dokázal jsem zajet dobré časy, i když to nebylo naší prioritou. Jsme spokojení s tím, jak test šel a nyní je čas na odpočinek!“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »LCR Honda