Oproti středě se ve čtvrtek začalo až v 10:00, testování tedy oficiálně skončí v 18:00. V úvodní hodině ale nikdo nejezdil, trať byla příliš studená. Prvními odvážlivci byli po více než hodině Matteo Baiocco, který testuje pro Aprilii, a jezdec týmu Pramac Jack Miller. Na trati se poté objevili také testovací jezdec Suzuki Sylvain Guintoli a Aleix Espargaró z Aprilie, který včera kvůli zdravotním potížím nejezdil. K nim se po několika minutách přidal také Jorge Lorenzo.

Po úvodní hodině a půl byl tedy na čele Jack Miller s časem 1:39,856, druhý byl Jorge Lorenzo a třetí Sylvain Guintoli.

Postupně se přidávali další jezdci. Po dvanácté už měli nějaké kolo změřené skoro všichni, bez času na kolo byli pouze jezdci Aprilie Matteo Baiocco, který se ale na trati na chvíli objevil, a Andrea Iannone, který zatím vůbec nejezdil. O půl jedné odpoledne vedl Marc Márquez s časem 1:38,452. Na druhém místě byl Alex Rins, třetí byl Maverick Viñales a v nejlepší pětce byli také jezdci Ducati Danilo Petrucci a Andrea Dovizioso.

Marc Márquez předvedl jeden ze svých záchranných manévrů také během testování.

V jednu hodinu odpoledne byl na čele stále Marc Márquez. Na druhé místo se posunul Danilo Petrucci, který na třetí místo odsunul Alexe Rinse. Na čtvrté místo se posunul Jack Miller, pátý byl Maverick Viñales. Karel Abraham byl zatím na 21. místě. Nejlepším nováčkem byl 8. Joan Mir.

Průběžné pořadí ve 13:00

Krátce po jedné hodině odpoledne zajel několik dobrých kol Fabio Quartararo. Nejprve se posunul na 7. místo, poté si ještě polepšil a dostal se na 5. místo. Rázem tak byl prozatím nejlepším nováčkem. Kolem půl druhé zajel skvělý čas další nováček, a to Francesco Bagnaia, který se dostal na třetí místo a na prvního Márqueze ztrácel jen tři desetiny vteřiny.

Ve dvě hodiny odpoledne se na předních příčkách nic nezměnilo. Ve vedení byl i nadále Marc Márquez před Danilem Petruccim a Francescem Bagnaiou. Karlovi Abrahamovi patřilo 20. místo.

Po půl třetí se pořadí změnilo, když se na druhé místo posunul Maverick Viñales. Na vedoucího Márqueze mu chybělo pouze 0,083 sekundy. Krátce poté se do vedení dostal Andrea Dovizioso s časem 1:38,292. Také Viñales se opět zlepšil a zařadil se za Doviziosa. Rozdíl mezi touto dvojicí byl pouze 0,014 vteřiny. Marc Márquez tak byl odsunut na třetí místo.

Ve tři hodiny byl na čele Andrea Dovizioso s časem 1:38,292, druhý byl Maverick Viñales a třetí Marc Márquez. Na čtvrté místo se dostal Alex Rins, pátý byl Danilo Petrucci. Nejlepším nováčkem byl šestý Francesco Bagnaia. Výrazně se zlepšil Tito Rabat, který se posunul na sedmé místo. Zlepšil se také jeho týmový kolega Karel Abraham, který se posunul na sedmnácté místo.

Průběžné pořadí v 15:00

Velmi dobře si zatím vedli nováčci. Fabio Quartararo se po půl čtvrté posunul na šesté místo, když ve svém rychlém měřeném kole měl dokonce první dva sektory úplně ze všech nejrychlejší. V Top 10 se držel také Francesco Bagnaia, který byl osmý. Joanovi Mirovi patřilo jedenácté místo. Další z nováčků, Miguel Oliveira, jehož tým si zvyká na nové motocykly KTM, byl na 24. místě.

Před čtvrtou hodinou dobré kolo zajel Takaaki Nakagami, který se posunul na šestou pozici. Výborné kolo jel Francesco Bagnaia, který atakoval první místo, v závěrečném sektoru ztratil, ale i tak se zařadil na třetí místo. Na prvního Márqueze ztrácel 0,041 vteřiny, za druhým Viñalesem zaostal o 0,027 vteřiny. Krátce poté se zlepšil také Nakagami, který se posunul na čtvrté místo. Dobré kolo jel také Jack Miller a Australan se nakonec dostal do čela testování, když zajel čas 1:38,207.

Ve čtyři hodiny tak vedl Jack Miller, na druhém místě byl Andrea Dovizioso, třetí místo držel Maverick Viñales. Krátce po čtvrté hodině se na prvních třech místech usadili pouze jezdci Ducati, když do čela se dostal Danilo Petrucci s časem 1:38,109, druhý byl Jack Miller a třetí Andrea Dovizioso.

Jack Miller

Jack Miller

Po půl páté se do čela dostal Marc Márquez s časem 1:37,970, výborný čas zajel také Franco Morbidelli, který se dostal na třetí pozici. Z Top 3 ho ale vytlačil Maverick Viñales, který se posunul na druhé místo. Pár minut před pátou se do vedení dostal Takaaki Nakagami, kterému se povedlo zajet kolo za 1:37,945. Hodinu před koncem testování tedy vedl Takaaki Nakagami před Marcem Márquezem a Maverickem Viñalesem.

Průběžné pořadí v 17:00

V poslední hodině už byl na trati spíše klid. Někteří jezdci už s testováním skončili úplně, na trati se objevovali spíše jednotlivci, také z toho důvodu, že teplota tratě už začala klesat.

V posledních 20 minutách už se na trati vůbec nikdo neobjevil. Vítězem posledního testu před zimní přestávkou se tedy stal Takaaki Nakagami z týmu LCR Honda, jehož nejlepší čas měl hodnotu 1:37,945. Na druhém místě skončil Marc Márquez a třetí byl Maverick Viñales. Nejlepším nováčkem byl devátý Francesco Bagnaia. Karel Abraham skončil na sedmnáctém místě.