Moto3 – warm up

Nedělní program Velké ceny Španělska začal warm upem kategorie Moto3. Nad okruhem v Jerezu bylo oblačno, teplota vzduchu byla 16°C, trať měla 17°C.

Na úvod warm upu se do čela dostal Aron Canet s časem 1:47,394, na druhém místě byl Romano Fenati a na třetím Jaume Masia. Aron Canet byl ve vedení také v polovině tréninku, svůj čas vylepšil na 1:47,233, na druhé místo se dokázal posunout Andrea Migno.

Sedm minut před koncem zahřívacího tréninku stále vedl Aron Canet před Andreou Mignem a Romanem Fenatim. Do Top 5 se dostali Albert Arenas a Vicente Pérez. Aron Canet pak nejlepší čas zlepšil na 1:47,163.

Aron Canet pak rozjel další rychlé kolo, stejně jako někteří další jezdci. Na první místo se na chvíli podíval Jaume Masia, Aron Canet byl ale rychlejší a opět se dostal na první místo. Jeho čas byl 1:46,651.Těsné to bylo mezi Alonsem Lópezem a Celestinem Viettim.

V poslední minutě warm upu se na první místo dostal Andrea Migno, který zajel čas 1:46,553. Nikdo už ho nepřekonal, takže italský jezdec se stal vítězem. Druhý skončil Aron Canet, třetí byl Jaume Masia. Jakub Kornfeil byl na 13. místě a Filip Salač skončil 28.

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – warm up