Repsol Honda

Jezdci týmu Repsol Honda Marc Marquez a Dani Pedrosa zahájili GP San Marina pátým a dvanáctým místem v kombinovaném pořadí.

Marc Marquez se v prvním tréninku jako obvykle soustředil na práci na nastavení do závodu a zajel třináctý nejrychlejší čas. Odpoledne bylo jeho cílem zrychlit. Okamžitě zajel nejrychlejší čas dne, který se nakonec ukázal dost rychlý na páté místo v kombinovaných časech.

Opačně to měl Dani Pedrosa, který byl ráno sedmý a ve druhém tréninku jen dvacet tisícin za Top10, i když oproti ránu zvýšil své úsilí.

Marc Marquez

Marc Marquez – 5. místo / 1:32,537

„Jsem velmi spokojený, protože jsme pracovali opravdu dobře a začali s dobrým nastavením. Odpoledne jsme udělali také malý krok. Ostatní jezdci před dvěma týdny testovali, takže jsme se jen snažili být velmi přesní v každém kroku a jsme už spokojení s naším tempem. Cítím se na motorce dobře, můžu jet dobře. Na konci jsme nepoužili novou pneumatiku, protože naším cílem je hlavně pracovat do závodu, jako vždy. Zítra uvidíme, jak věci půjdou, zdá se, že mnoho jezdců je docela silných, ale jsme už velmi vyrovnaní.“

Dani Pedrosa

Dani Pedrosa – 12. místo / 1:32,999

„Dnešek byl trochu komplikovaný. Časy jsou velmi těsné, protože jsme očekávali déšť a museli jsme se snažit, abychom byli v Top10. Proto bylo obtížné se soustředit na práci na nastavení motorky. Naštěstí jsme nakonec měli odpoledne úplně suchý trénink a podařilo se nám zkusit něco, co bude trochu užitečné, ale Top10 nám unikla o nic. Doufejme, že zítra bude sucho a budeme schopni se zlepšit. V tuto chvíli mi úplně nejdou druhá a čtvrtá část, takže se budeme snažit se zlepšit hlavně tam, abychom byli rychlejší.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Movistar Yamaha