Moto3 – Warm Up

Vzhledem k posunutému časovému harmonogramu začal zahřívací trénink Moto3 chvíli po východu slunce a na trati ještě byla místa, kde toho nebylo příliš vidět. Během několika minut se ale tropické slunce opřelo do malajského asfaltu a začalo sušit poslední mokrá místa po nočním dešti. Jezdci ale prozatím všichni nastoupili na mokrých pneumatikách.

V úvodu tréninku se do čela vyšvihnul Tony Arbolino, za kterým svítil na druhém místě Adam Norrodin. Třetí byl Aron Canet, Marco Bezzecchi byl čtvrtý a Nakarin Atiratphuvapat pátý. Po chvíli se ale na druhé místo dostal Tatsuki Suzuki a Nakarin Atiratphuvapat zrychlil na čas 2:29,277, který mu stačil na druhé místo.

Šest minut před koncem spadl v deváté zatáčce Tatsuki Suzuki, který udělal ze svojí motorky po highsideru kotoul plavmo, zatímco jeho motorka jela nerušeně dál.

Zahřívací trénink Moto3 vyhrál Aron Canet s časem 2:27,951 před Lorenzem Dalla Portou a Adamem Norrodinem. Fabio di Giannantonio se umístil na čtvrtém místě a mezi nejlepších pět se probil ještě Tony Arbolino. Jakub Kornfeil se v neděli ráno umístil na dvacátém prvním místě.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – Warm Up