Moto3 – Warm Up

Poslední úpravy nastavení motocyklu před závodem dostali šanci provést jezdci Moto3 krátce před druhou hodinou ranní. Hned v úvodu vyjel mimo trať Celestino Vietti, jezdci ani jeho motorce se však nic nestalo a s pomocí traťových komisařů dostal svůj stroj zpět na trať.

Přibližně v polovině tréninku se závodníci rozjeli do svých nejrychlejších kol. V souboji o první příčku se utkali Marco Bezzecchi s jeho největším rivalem o titul mistra světa Jorge Martinem. Právě on nakonec z boje na dálku vyšel lépe s časem 1:58,013.

Sedm minut do konce upadl Gabriel Rodrigo, který si včera vyjel pole position. Španělskému pilotovi ujel předek a on tak v jednom ze svých nejrychlejších kol utrpěl lehký pád. Mezitím stále jezdil na první příčce Jorge Martin, na druhé Marco Bezzecchi a na třetím Jaume Masia. Jakub Kornfeil jezdil na 13. místě.

Ranní warm-up nakonec ovládl Ayumu Sasaki s časem 1:57,617. Pouhých čtrnáct setin sekundy na něj ztratil druhý Marco Bezzecchi a o 0,078 sekundy byl pomalejší Lorenzo Dalla Porta. Jorge Martin byl odmávnutý na místě čtvrtém a Dennis Foggia na pátém. Jakub Kornfeil dokončil poslední trénink před závodem na pozici osmnácté.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – Warm Up