Moto3 – Warm up

Nedělní ráno přivítalo brněnský Masarykův okruh deštěm a teplotou kolem 18°C. Dle aktuální předpovědi by dnešní celý program na okruhu měl ovlivnit déšť, ale necháme se překvapit, všichni víme, jak jsou předpovědi počasí spolehlivé.

Doplňkynamoto.cz

Doplňkynamoto.cz
Reklama

Předchozí Další

John McPhee se nejlépe ráno adaptoval na vodu na brněnském okruhu a warm up třídy Moto3 ovládl s časem 2:22,759. Druhý skončil Aron Canet a třetí Nicollò Antonelli.

Ve warm upu spadl Pawi a Rodrigo, ale Pawi na vodě umí a i přes pád skončil na čtvrtém místě.

Jakub Kornfeil také na vodě umí, ale warm up dokončil na dvanáctém místě. Karel Hanika obsadil 22. místo.

Výsledky

P Č Jezdec Tým Km/h Čas Ztráta
1 17 John MCPHEE Peugeot MC Saxoprint 206.7 2:22.759
2 44 Aron CANET Estrella Galicia 0,0 206.1 2:23.233 0.474/0.474
3 23 Niccolò ANTONELLI Ongetta-Rivacold 207.6 2:24.015 1.256/0.782
4 89 Khairul Idham PAWI Honda Team Asia 206.8 2:24.249 1.490/0.234
5 9 Jorge NAVARRO Estrella Galicia 0,0 210.7 2:24.448 1.689/0.199
6 4 Fabio DI GIANNANTONIO Gresini Racing Moto3 203.3 2:24.567 1.808/0.119
7 7 Adam NORRODIN Drive M7 SIC Racing Team 203.5 2:24.863 2.104/0.296
8 41 Brad BINDER Red Bull KTM Ajo 212.3 2:25.068 2.309/0.205
9 88 Jorge MARTIN Pull & Bear ASPAR Mahindra Team 206.8 2:25.430 2.671/0.362
10 8 Nicolo BULEGA SKY Racing Team VR46 207.1 2:25.457 2.698/0.027
11 33 Enea BASTIANINI Gresini Racing Moto3 207.7 2:25.474 2.715/0.017
12 84 Jakub KORNFEIL Drive M7 SIC Racing Team 206.6 2:25.797 3.038/0.323
13 21 Francesco BAGNAIA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team 206.4 2:26.120 3.361/0.323
14 65 Philipp OETTL Schedl GP Racing 209.0 2:26.191 3.432/0.071
15 40 Darryn BINDER Platinum Bay Real Estate 208.4 2:26.273 3.514/0.082
16 64 Bo BENDSNEYDER Red Bull KTM Ajo 202.5 2:26.361 3.602/0.088
17 95 Jules DANILO Ongetta-Rivacold 208.6 2:26.468 3.709/0.107
18 55 Andrea LOCATELLI Leopard Racing 207.0 2:26.612 3.853/0.144
19 12 Albert ARENAS Peugeot MC Saxoprint 205.6 2:26.682 3.923/0.070
20 42 Marcos RAMIREZ Platinum Bay Real Estate 205.7 2:26.772 4.013/0.090
21 36 Joan MIR Leopard Racing 207.6 2:26.802 4.043/0.030
22 98 Karel HANIKA Freundenberg Racing Team 205.1 2:26.937 4.178/0.135
23 11 Livio LOI RW Racing GP BV 208.5 2:27.005 4.246/0.068
24 16 Andrea MIGNO SKY Racing Team VR46 207.6 2:27.558 4.799/0.553
25 3 Fabio SPIRANELLI CIP-Unicom Starker 202.5 2:28.023 5.264/0.465
26 24 Tatsuki SUZUKI CIP-Unicom Starker 203.5 2:28.290 5.531/0.267
27 6 Maria HERRERA MH6 Team 205.5 2:28.920 6.161/0.630
28 76 Hiroki ONO Honda Team Asia 208.9 2:29.009 6.250/0.089
29 43 Stefano VALTULINI 3570 Team Italia 205.1 2:29.324 6.565/0.315
30 20 Fabio QUARTARARO Leopard Racing 205.0 2:30.144 7.385/0.820
31 19 Gabriel RODRIGO RBA Racing Team 206.1 2:30.340 7.581/0.196
32 77 Lorenzo PETRARCA 3570 Team Italia 199.2 2:31.514 8.755/1.174
33 58 Juanfran GUEVARA RBA Racing Team 207.8 2:31.935 9.176/0.421

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – Warm up