Moto3 – Warm Up

V neděli ráno bylo na Phillip Islandu výjimečně prozatím sucho, i když podmračená obloha neslibovala žádné sluneční orgie. Navíc byla hodně velká zima. Vzduch měl pouhých 12°C a trať 18°C.

Hned v úvodu byl venku z trati Marco Bezzecchi, kterému ve dvanácté zatáčce nenechali ostatní jezdci prostor, ale naštěstí to neskončilo jeho dalším pádem.

Jako by ho to polilo živou vodou, usadil se Marco Bezzecchi vzápětí ve vedení s časem 1:37,218. Na druhém místě byl s odstupem 0,479 sekundy Enea Bastianini a třetí Tony Arbolino. Na čtvrtém místě byl Lorenzo Dalla Porta a pátý Marcos Ramirez. Jakub Kornfeil, kterému se včera podařila kvalifikace na výbornou, svítil na šestnácté pozici.

Jakub Kornfeil

Jakub Kornfeil

Těsně před koncem spadl Celestino Viette. Naštěstí se jenom sklouznul a byl v pořádku.

Zahřívací trénink vyhrál Gabriel Rodrígo s časem 1:36,948. Na druhém místě skončil Aron Canet, ten ztratil na Rodríga 0,140 sekundy. Na třetím místě se ráno rozkročil Tony Arbolino, Marco Bezzecchi byl nakonec čtvrtý a za ním na pátém místě Enea Bastianini. Jakub Kornfeil se ráno umístil až na dvacátém druhém místě, když odjel pouhých šest kol.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – Warm Up