Mot3 – warm up

Nedělní program na okruhu Termas de Río Hondo zahájil warm up třídy Moto3. Přes noc pršelo, takže trať byla mokrá, bylo zataženo a teploty kolem dvaceti stupňů. Podle předpovědi by ale opět mělo pršet.

První změřený čas měl Nakarin Atiraphuvapat, ale pak se na čele usadil Marco Bezzecchi s časem 2:03,841, kterého vystřídal Enea Bastianini s časem 2:03,759, Kuba Kornfeil byl šestnáctý.

S dalším kolem se to na čele opět promíchalo a vedení se ujal Tatsuki Suzuki, který zajel 2:02,365, za ním byl Alonso Lopez a třetí Marco Bezzecchi. Ten se pak ujal vedení, když zajel čas 2:00,985.

Přetahovaná o první místo ale pokračovala, když se na něj dostal Tatsuki Suzuki, který se jako první dostal pod hranici 2:00, když zajel 1:59,861.

Pět minut před koncem bylo pořadí: Suzuki, Bastianini, Lopez, Bezzecchi, Di Giannantonio, Yurchenko, Martin, Norrodin, McPhee a Migno.

Kuba Kornfeil byl třiadvacátý.

Během chvilky ale bylo zase všechno jinak, protože do vedení se dostal Marco Bezzecchi a dopředu se posunul i domácí jezdec Gabriel Rodrigo, který byl třetí nejrychlejší.

Zhruba dvě minuty před koncem se na čele opět vystřídali Tatsuki Suzuki a Enea Bastianini, který zajel čas 1:58,608. Kuba Kornfeil byl šestnáctý.

Vítězem warm upu se stal Enea Bastianini, jehož čas již nikdo nepřekonal. Druhý skončil se ztrátou 0,265 s Tatsuki Suzuki a třetí byl Marco Bezzecchi.

Čtvrté místo obsadil Gabriel Rodrigo, pátý byl Fabio Di Giannantonio, šestý Adam Norrodin, sedmou pozici získal Jorge Martin, osmou Aron Canet a do první desítky se vešli ještě John McPhee a Makar Yurchenko. Kuba Kornfeil skončil devatenáctý.

Výsledky

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Moto2 – warm up