Repsol Honda

Po závodu v Kataru se jezdci mistrovství světa silničních motocyklů vydají do Argentiny, kde je čeká druhý závod sezóny na okruhu Termas de Río Hondo.

Marc Márquez začal obhajobu svého titulu solidním výsledkem, když v Kataru po boji s Andreou Doviziosem obsadil druhé místo. V Argentině vyhrál již dvakrát a je jediným jezdcem královské třídy, který tam vyhrál víc než jednou.

Jorge Lorenzo bude v Argentině pokračovat v adaptaci na svou Hondu RC213V. Po náročném víkendu v Kataru, kde utrpěl poranění žeber, doufá v dobrý víkend, ve kterém bude moci prokázat svůj potenciál.

Marc Márquez

Marc Márquez

„V Kataru jsme začali dobře a až do konce bojovali o vítězství. Samozřejmě že v Argentině je cílem udělat to samé a získat co nejvíc bodů. Čas mezi dvěma závody byl dobrý, byl jsem schopen se vrátit k tréninku s motokrosovou motorkou a do závodu se cítím jistě.“

Jorge Lorenzo

Jorge Lorenzo

„I když jsme neskončili, kde jsme chtěli, ukázal Katar, že máme s Hondou velký potenciál. Argentina pro nás bude šancí pokračovat ve zlepšování na motorce. Mezi závody jsem se plně soustředil na zotavení, zápěstí je lepší a také bolest žeber se od závodu hodně zlepšila. V minulosti Argentina nepatřila mezi mé nejsilnější okruhy, ale Honda představuje novou příležitost.“

Pokračujte ve čtení na dalších kapitolách:

následující kapitola »Monster Energy Yamaha MotoGP